آخرین اخبار

امروز باید در بخش خصوصی و دولتی با حساسیت ویژه تری به موضوع مهارت آموزی بپردازیم
دکتر پاک سرشت با بیان این که دراین مقطع از وضعیت کشورموضوع مهارت آموزی اهمیت زیادی دارد، افزود: درآینده شاهد کاهش تصدی دولت درحوزه آموزش هستیم و بایددردوبخش دولتی وخصوصی باحساسیت بیشتری به مهارت آموزی بپردازیم.


به گزارش روابط عمومی کانون کشوری ، دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر ورئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشوردرنشست رونمایی از کمیته های تخصصی واجرای کانون انجمن های صنفی اموزشگاههای آزاد فنی وحرفه ای که روز شنبه بیستم مرداد ماه درمحل این سازمان برگزار شد بیان داشت: ما بعنوان مجری اصلی آموزش های مهارتی بایدآموزش های با کیفیت بالاتر منطبق با نیاز جامعه و آموزش های مسئولیت پذیر را ارائه دهیم

وی اذغان داشت: بهبود فضای آموزشی نیاز به تحول دارد و در این مسیر نیازمند برنامه ریزی مشترک با تشکل های اجرایی و تخصصی ایجاد شده هستیم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ادامه داد: امیدوارم با تعامل مناسب بخش دولتی و کمیته های تشکیل شده به عنوان بازوان اجرایی و پرتوان کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد شاهد نتایج ثمربخشی  باشییم.

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان این که در حال حاضر آمادگی برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد، گفت: در دو بخش دولتی و خصوصی باید از فرصت طلایی موجود در راستای توانمندی آموزش های مهارتی استفاده کنیم.

دکتر پاک سرشت با بیان این که در این مقطع از وضعیت کشور موضوع مهارت آموزی اهمیت زیادی دارد، افزود: در آینده شاهد کاهش تصدی دولت در حوزه آموزش هستیم و باید در دو بخش دولتی و خصوصی با حساسیت بیشتری به مهارت آموزی بپردازیم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: تأکید می کنم نقش ما در عرصه مهارت آموزی متمایز از گذشته است و باید موانع جدی که در فضای فرهنگی و اجتماعی این حوزه وجود دارد را برطرف کنیم.

وی در ادامه گفت: بهبود فضای آموزشی نیاز به تحول دارد و در این مسیر نیازمند برنامه ریزی مشترک با تشکل های اجرایی و تخصصی ایجاد شده هستیم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امیدوارم با تعامل مناسب بخش دولتی و کمیته های تشکیل شده به عنوان بازوان اجرایی و پرتوان کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد شاهد نتایج ثمربخشی  باشیم.

دکترپاک سرشت افزود: در هر ساختار تشکلی اختلاف سلیقه پیش می آید که رفتار تشکلی زمینه را برای گفتگوی مؤثر برای رفع ناهماهنگی و تضاد منافع ایجاد می کند.

بر اساس این گزارش رونمایی از تفاهم نامه پوشش بیمه ای آموزشگاه های آزاد بین کانون و شرکت بیمه کارآفرین و مراسم تقدیر از مدیران و مربیان نمونه کشوری و همکاران فعال در طرح ایران مهارت و نمایشگاه الکامپ از جمله برنامه های نشست یاد شده بودند.

گالری تصاویر

کمیته نظارت بر عملکردو رسیدگی به شگایات

جلسه مشترک هیات ریسه کانون کشوری و مسئولان سازمان با ریئس کمیسیون اجتماعی مجلس جناب دکتر عزیزی

آذربایجان شرقی میزبان ریاست محترم سازمان جناب دکتر سازگار نژاد

سفر جناب دڪترلیراوے ریاست محترم ڪانون ڪشورے به استان آذربایجان شرقی

حضور ریاست محترم ڪانون ڪشورے در استان همدان

شست هم اندیشی نمایندگان کانون کشوربا روسای انجمنها وهیئت مدیره کانون، با مدیرکل استان مازندران

نشست هم اندیشی نمایندگان کانون کشوری با کانون ومدیرکل گستان

نشست هم اندیشی کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای-کردستان 96

دکتر لاریجانی در همایش مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

خدمات الکترونیک

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     88016099 (021)
شماره دورنگار:     88016099 (021)
سامانه پیام کوتاه:     00000000000
تهران، امیرآباد شمالی، بعد از شهید گمنام،نبش خیابان هفتم
پلاک 1897 ، ساختمان 33  طبقه سوم واحد 13
پست الکترونیک:     info@kanontvto.ir

 

درباره کانون

در سال 1383 پیرو سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تقویت بخش های خصوصی و احاله تصدی گری های دولت به بخش های توانمند غیر دولتی کشور، کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای مبادرت به ایجاد تشکیلات سیستماتیک و منسجم نمودند که در این راه مسئولین وقت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اتخاذ سیاست های حمایتگرانه و پیش برنده، کمک های شایانی نمودند که جا دارد تشکر و سپاس ویژه ای از آن عزیزان داشته باشیم.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group