آخرین اخبار

ارتقای مهارت و ایجاد اشتغال با بهره گیری از ظرفیت حدود 12 هزار آموزشگاه آزاد فنی و حرفه محقق می شود.

رئیس کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور بر بهره گیری از ظرفیت حدود 12 هزار آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در راستای ارتقای مهارت و ایجاد اشتغال تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، لیراوی، رئیس کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور در نشست رونمایی از کمیته های تخصصی و اجرایی کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای که شنبه، بیستم مرداد ماه در محل این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه همه انجمن های کانون صنفی در سطح کشور فعال هستند، گفت: سرنوشت مهارت آموزی بین بخش خصوصی و دولتی گره خورده است.

وی از تشکیل کمیته های 14 گانه در سطح کشور در حوزه آموزش های مهارتی خبر داد و گفت: این کمیته در حوزه فعالیت خود مشکلات را شناسایی و برای رفع آن ها راهکارهای ارائه خواهند کرد.

لیراوی از طراحی طرحی در حوزه مربیان خبر داد و گفت: در این طرح تمام مشکلات مربوط به مربیان از جمله ارتقای مربیان و ... پیگیری خواهد شد.

رئیس کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور  با بیان اینکه طرح ایران مهارت به صورت پایلوت در 8 استان اجرا شده است گفت:  این طرح از مهر ماه سال جاری به تمام مدارس استان ها، از جمله مدارس متوسطه برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

وی ادامه داد: در بیست و ششم مرداد ماه سال جاری در خصوص اجرای این طرح در سطح استان ها جلساتی بین آموزش و پرورش، ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای استان ها و انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای برگزار خواهد شد و تصمیم های مشترکی در خصوص اجری این طرح اتخاذ می شود.

لیراوی با تأکید بر کیفیت بخشی در ارائه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای گفت: بایستی تلاش کنیم در راستای اجرای طرح «ایران مهارت» نیاز مدارس، اولیا مربیان و دانش آموزان را در حوزه مهارت آموزی فراهم کنیم.

وی ادامه داد: تحقق این امر مهم مستلزم بکارگیری تجهیزات کافی و به روز و مربیان توانمند در ارائه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای به دانش آموزان است.

رئیس کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور ضمن تشکر از همکاری خوب سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با این کانون، از تشکیل کارگروه های بیش از هزار نفر خبر داد و گفت: با تشکیل این کارگروه از موازی کاری موسسات غیرمجاز در حوزه آموزش های مهارتی جلوگیری خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی در کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای گفت: با حضور افراد پویا و دلسوز می توانیم شاهد تحولات جدید در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای باشیم.

گالری تصاویر

کمیته نظارت بر عملکردو رسیدگی به شگایات

جلسه مشترک هیات ریسه کانون کشوری و مسئولان سازمان با ریئس کمیسیون اجتماعی مجلس جناب دکتر عزیزی

آذربایجان شرقی میزبان ریاست محترم سازمان جناب دکتر سازگار نژاد

سفر جناب دڪترلیراوے ریاست محترم ڪانون ڪشورے به استان آذربایجان شرقی

حضور ریاست محترم ڪانون ڪشورے در استان همدان

شست هم اندیشی نمایندگان کانون کشوربا روسای انجمنها وهیئت مدیره کانون، با مدیرکل استان مازندران

نشست هم اندیشی نمایندگان کانون کشوری با کانون ومدیرکل گستان

نشست هم اندیشی کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای-کردستان 96

دکتر لاریجانی در همایش مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

خدمات الکترونیک

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     88016099 (021)
شماره دورنگار:     88016099 (021)
سامانه پیام کوتاه:     00000000000
تهران، امیرآباد شمالی، بعد از شهید گمنام،نبش خیابان هفتم
پلاک 1897 ، ساختمان 33  طبقه سوم واحد 13
پست الکترونیک:     info@kanontvto.ir

 

درباره کانون

در سال 1383 پیرو سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تقویت بخش های خصوصی و احاله تصدی گری های دولت به بخش های توانمند غیر دولتی کشور، کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای مبادرت به ایجاد تشکیلات سیستماتیک و منسجم نمودند که در این راه مسئولین وقت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اتخاذ سیاست های حمایتگرانه و پیش برنده، کمک های شایانی نمودند که جا دارد تشکر و سپاس ویژه ای از آن عزیزان داشته باشیم.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group